Графік роботи
Кошик
USD - 37,30грнEUR - 40,25грн
Ми працюємо для Вас! Допоможемо швидко знайти потрібну автозапчастину!
Вам передзвонити?

Умови роботи (Договір-оферта)

1.Терміни та визначення
1.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, такі терміни мають такі значення і є її складовою невід'ємною частиною:

Продавець - "Multi-parts.net.ua"

Покупець — будь-яка фізична особа, яка акцептувала публічну оферту за умов справжньої оферти.

Інтернет-магазин - офіційний інтернет-магазин Продавця "Multi-parts.net.ua", що розташований за інтернет адресою https://multi-parts.net.ua/. В рамках цього договору, поняття Інтернет-магазин та Магазин, а також інтернет адреси https://multi-parts.net.ua/ та похідні від Multi-parts.net.ua рівносильні та трактуються автентично, за контекстом оферти.

Товар – об'єкт угоди сторін, перелік найменувань асортименту, представлений в офіційному інтернет-магазині.

2. Загальні положення
2.1. Справжня публічна Оферта (далі — Договір) є офіційною пропозицією «Multi-parts.net.ua» на адресу будь-якої фізичної особи, яка має дієздатність та повноваження укласти з «Multi-parts.net.ua» договір купівлі-продажу Товару на умовах, визначених у цій оферті, і містить усі істотні умови договору.

2.2. Відносини у сфері захисту прав споживачів регулюються Цивільним кодексом України, Законом «Про захист прав споживачів» та прийнятими відповідно до нього іншими законами та правовими актами України.

3.Реєстрація на сайті
3.1. Оформити Замовлення в Інтернет-магазині можуть лише зареєстровані Покупці, до того ж Покупець має право зареєструватися лише 1 раз, тобто. може мати лише один особистий кабінет.

3.2. Продавець не несе відповідальності за точність та правильність інформації, що надається Покупцем під час реєстрації.

3.3. Покупець, що зареєструвався в Інтернет-магазині, отримує індивідуальну ідентифікацію шляхом надання логіну і пароля. Індивідуальна ідентифікація Покупця дозволяє уникнути несанкціонованих дій третіх осіб від імені Покупця та відкриває доступ до додаткових послуг. Передача Покупцем логіну та паролю третім особам заборонено.

3.4.Покупець самостійно несе відповідальність за всі можливі негативні наслідки, у разі передачі логіну та пароля третім особам.

3.5.Скористатися знижкою постійного покупця можна лише через Особистий кабінет. Для цього потрібно виконувати замовлення після входу на сайт під своїм логіном. Знижка постійного покупця прив'язана до особистого кабінету, т.к. розраховується з урахуванням покупок, зроблених нею. У разі повторної реєстрації на сайті, історія покупок та знижка постійного покупця не переносяться зі старого Особистого кабінету до нового. Статистика замовлень у новому Особовому кабінеті ведеться з нуля. Ви можете користуватися знижкою лише через Особистий кабінет, у якому вона сформована.

4. Предмет Договору та ціна Товару
4.1. Продавець передає, а Покупець приймає та оплачує товари на умовах цього Договору.

4.2. Право власності на Замовлені Товари переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Покупцю товару та оплати останньою повною вартістю Товару. Ризик його випадкової загибелі чи пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту фактичної передачі Товару Покупцю.

4.3. Ціни на Товар визначаються Продавцем в односторонньому порядку та зазначаються на сторінках інтернет-магазину, розташованого за інтернет-адресою: https://multi-parts.net.ua/.

4.4. Ціна товару вказується у гривнях України.

4.5 Остаточна ціна товару визначається послідовною дією на ціну товару знижок за таким порядком:

Акційна знижка

Знижка постійного покупця

5. Момент укладання договору
5.1. Текст цього Договору є публічною офертою (відповідно до статті 435 та частини 2 статті 437 Цивільного кодексу України).

5.2. Акцептом цієї оферти (договору) — оформлення Покупцем замовлення Товар відповідно до умов оферти.

5.3. Оформлення Покупцем замовлення на Товар здійснюється шляхом здійснення дій, зазначених у розділі «Покупцям» пункт «Як оформити замовлення»

5.4. Договір, укладений на підставі акцептування Покупцем цієї оферти, є договором приєднання, до якого Приєднується Покупець без будь-яких винятків та/або застережень.

5.5. Факт оформлення замовлення Покупцем є беззаперечним фактом прийняття Покупцем умов цього Договору, у тому числі згоди Покупця на розсилку йому Продавцем смс-повідомлень про статус його замовлення та опитувань для покращення якості обслуговування Покупців. Покупець, який купив товар в Інтернет-магазині Продавця (який оформив замовлення товару), розглядається як особа, яка вступила з продавцем у відносини на умовах цього Договору.

6. Права та обов'язки сторін
6.1. Продавець зобов'язується:

6.1.1. З моменту укладення цього Договору забезпечити повною мірою всі зобов'язання перед Покупцем відповідно до умов цього Договору та чинного законодавства. Продавець залишає за

Немає часу шукати необхідну деталь?
дзвоніть намзворотній зв'язок