Графік роботи
Кошик
USD - 37,30грнEUR - 40,25грн
Ми працюємо для Вас! Допоможемо швидко знайти потрібну автозапчастину!
Вам передзвонити?

Підбір автозапчастин (INFO)

Вибір запчастин для ремонту авто завжди є непростим завданням. І основна складність тут полягає в тому, що звичайний автовласник часто не володіє навичками автомеханіка, щоб впевнено відрізнити якісну деталь від неякісної. Чим оригінальні запчастини відрізняються від неоригінальних і який варіант буде краще.

Що таке оригінальні запчастини

В першу чергу до «оригіналу» можна віднести всі комплектуючі автомобіля, з яких він був зібраний в заводських умовах і відправлений в автосалон. Це стосується навіть масла та інших технічних рідин. Чи обов'язково всі оригінальні компоненти повинні проводитися на заводі виробника? Зовсім ні. На даний момент великі автоконцерни не практикують повний цикл виробництва. Найчастіше вони делегують виготовлення комплектуючих підрядникам, а самі займаються лише збіркою, а також перевіркою всіх вузлів і агрегатів і тестуванням готових автомобілів перед відправкою на продаж.Те ж саме стосується і запчастин. Заводи-підрядники не випускають деталі під своїм брендом - все серійні номери, фірмові логотипи і інші відзнаки належать автоконцерну і засвідчують той факт, що виріб пройшов перевірку якості і може бути використаний офіційними дилерами для обслуговування автомобілів.

Як можна визначити оригінал? Брендові запчастини обов'язково продаються тільки в фірмовій упаковці виробника авто, а їх справжність підтверджується перевірочним серійним номером.

                                         

Неоригінальні запчастини (аналоги)

Для даної категорії запчастин навіть є свій термін - афтермаркет. Хоча в народі він часто іменується просто «неоригінал» або «аналог».

Аналоги - це запчастини, які часто виготовляються тими ж підрядниками, які обслуговують автоконцерни (або сторонні компанії), але в даному випадку запчастини реалізуються під власним брендом і не проходять сертифікацію на заводі-виробнику автомобіля. Реалізуються через свою дистриб'юторську мережу.

Які запчастини краще?

Вважається, що «неоригінал» завжди поступається за якістю тим запчастинам, які поставляються автоконцерну на конвеєр. І в цілому це справедлива думка. Адже, очевидно, що сторонній виробник завжди бажає здешевити виробничий процес, щоб витрачати менше і заробляти більше. Але на ділі це не завжди так. Виробники, які дорожать своєю репутацією (наприклад, Bosch, NGK, TRW і багато інших) можуть здешевлювати процес за рахунок оптимізації виробництва і застосування експериментальних технологій без втрати якості. Але вартість таких «близнюків» також буде досить високою.

Що в підсумку?

Підсумувавши вищесказане, можна зробити такі висновки:

  • оригінал насправді не такий вже й оригінальний;
  • аналоги зовсім необов'язково поступаються за якістю оригінальним комплектуючим;
  • відомий бренд - не синонім бездоганної якості;
  • «Неякісне китайське барахло» - це не більше ніж заїжджений стереотип;
  • заплатити більше далеко не у всіх випадках означає зробити краще.

 Які запчастини на авто краще? Як видно тепер, це вже скоріше питання принципу. Переконаним прихильникам оригіналу, котрі вважають, що в автомобілі повинні бути тільки конвеєрні деталі, порада одна - обслуговуватися у офіційних дилерів і не скаржитися на високі ціни. Тих же, кого хвилює тільки те щоб їх залізний кінь справно працював, цілком влаштують і аналоги. 

Немає часу шукати необхідну деталь?
дзвоніть намзворотній зв'язок